31 32 33
Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy >> Wyniki konkursu plastycznego XXVII Festiwalu Papieskiego
Wyniki konkursu plastycznego XXVII Festiwalu Papieskiego
Autor: Krzysztof Jarosz   
18 października 2020

Wyniki konkursu plastycznego organizowanego w ramach XXVII Festiwalu Papieskiego "TOTUS TUUS" - Biały Dunajec 2020.
 
Jury składa serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego XXVII FESTIWALU PAPIESKIEGO i serdecznie dziękuje rodzicom, nauczycielom i katechetom za uwrażliwienie dzieci i młodzieży na tematy związane z duchowością.

 

 

PROTOKÓŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO
 XXVII FESTIWALU PAPIESKIEGO TOTUS TUUS
 
 organizowanego przez:
 GMINNĄ BIBLIOTEKĘ IM. ZOFII SOLARZOWEJ W BIAŁYM DUNAJCU
 Biały Dunajec, 12 października 2020 r.

 

Komisja artystyczna w składzie:

Arkadiusz Waloch – przewodniczący
Anna Trebunia Wyrostek
Jadwiga Król Wilczek

 

po zapoznaniu się z 307 nadesłanymi pracami plastycznymi w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody:

 

Nagrody specjalne:

Maria Sawicz-Kotowska - Londyn 
Wojciech Bachleda-Żołnierczyk –Warsztat Terapii Zajęciowej w Zakopanem 
Martyna Staszel – Gliczarów Dolny
Stanisław Kenar - Kościelisko
Marta Gał – Gliczarów Dolny
Karolina Mąka – Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu
Magdalena Uliczka – Piła
Nagroda przyznana indywidualnie przez Annę Trebunię-Wyrostek: Zofia Zagata, kl. III (linoryt) - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu
Nagroda przyznana indywidualnie przez Bogumiłę Kułach: Jan Dunajczan - Warsztat Terapii Zajęciowej w Zakopanem

 

Przedszkola

Nagroda:          
Anna Kalata – kl.0, Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

 

Wyróżnienia:

Andrzej Szymankiewicz – kl. 0, Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu
Maria Stachowiec – kl. 0, Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie
Zofia Maryniarczyk – kl.0, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
Zofia Cholewasz – Przedszkole nr 4 w Nowym Targu 

 

Klasy 1-3

Nagroda:

Anna Cudzich – kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu
Anna Folfas - kl. I
Bartłomiej Fudalewicz – kl. I, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
Karolina Krauzowicz – kl. II, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
 

Wyróżnienia:

Karolina Gałusza – kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3 Ciche
Patrycja Jaróg – kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu
Wiktoria Lech – kl. III, Szkoła Podstawowa w Zbydniowie
Julia Mynarska – kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3 Ciche 
Kamila Buńda – kl. III, Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu
Katarzyna Majerczyk-Kułach – kl. II, Gliczarów Dolny
Szymon Fryźlewicz – kl. I, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
Jan Bryja – kl. II, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ  
Uczniowie z IV grupy rewalidacyjnej Cząstki elementarne: Natalia Jarosz, Piotr Świętek, Mateusz Rafacz, Kuliga Krzysztof, Bukowski Adam – Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem

 

Klasy 4-6

Nagroda:

Antonina Budzyk – kl. IV, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
Zuzanna Gąsienica Groń

 

Wyróżnienia:

Anna Michniak – kl.VI, Szkoła Podstawowa w Dzianiszu
Kacper Jaróg – kl. V, Szkoła podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu
Lena Chełmecka – kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowym Targu
Anna Folfas – Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu
Justyna Staszel – Gliczarów Dolny
Karolina Skupień - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu
Magdalena Ślimak – kl.VI, Szkoła Podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu
Natalia Strzęp – kl. VI, Szkoła Podstawowa Sierockie 
Nikola Klimek – kl. V, Szkoła Podstawowa w Zbydniowie
Patryk Pitoń – kl.VI, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelisku
Uczniowie z III grupy rewalidacyjnej Cząstki elementarne- Martyna Tomasik, Kinga Zapotoczna, Łukasz Kwak, Damian Świętek - Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem

 

Klasy 7-8

Nagroda: 
Julia Kułach – Wawrzyńcokowa Kuźnia Talentów Gliczarów Dolny - rzeźba

 

Wyróżnienia:

Anna Leśniak – kl. VII, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelisko 
Mikołaj Hejmo – kl. VII, Szkoła Podstawowa w Zbydniowie

 

Szkoły średnie

Nagroda:
Szymon Gizak – Bukowiańskie Centrum Kultury „Dom Ludowy”

 

Wyróżnienia:

Piotr Kramarz – Bukowiańskie Centrum Kultury „Dom Ludowy”
Diana Gorgosz – kl. II, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku

 

Kat. Dorośli

Wyróżnienia:
Bartłomiej Szczupalski - Warsztat Terapii Zajęciowej w Zakopanem 
Paweł Kasprzyk - Warsztat Terapii Zajęciowej w Zakopanem

 

Jury składa serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego XXVII FESTIWALU PAPIESKIEGO TOTUS TUUS i serdecznie dziękuje rodzicom, nauczycielom i katechetom za uwrażliwienie dzieci i młodzieży na tematy związane z duchowością.

Nowoczesny świat zdaje się zapominać o dziedzictwie i tradycji kultury chrześcijańskiej, dlatego cieszy fakt tak dużego zainteresowania konkursem “TOTUS TUUS” poświęconym Świętemu Janowi Pawłowi II i jego spuściźnie.

To dowód na jego wciąż żywą i budzącą emocje obecność pośród nas.

 

Jury:
 
ARKADIUSZ WALOCH (przewodniczący jury)
ANNA TREBUNIA WYROSTEK
JADWIGA KRÓL WILCZEK

 

Pełniąc zaszczytną rolę przewodniczącego jury konkursu “TOTUS TUUS“ chciałbym przypomnieć, że Ojciec Święty obdarzał nas stale dobrami i uczuciami rzadkimi w dzisiejszym świecie, ucząc, że “widzieć należy oczami serca, bo po to zostaliśmy obdarzeni dobrodziejstwem pamięci i uczuć”. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za współprace” - Arkadiusz Waloch

 

<< powrót

 

 

 




| odwiedzin: 282 wydrukuj Drukuj | powiadom znajomegoEmail

 
Listopada 2020
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Nasi Partnerzy